Narlıdere, başkan adayı Erman Uzun’u bağrına bastı

CHP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) ile Parti Meclisi (PM)’nin onayıyla CHP Narlıdere Belediye Başkanı Adayı olan Erman Uzun, Narlıdereliler tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Narlıdere çarşıdan CHP Narlıdere İlçe Başkanlığı önüne kadar büyük bir insan seliyle yürüyen Narlıdereliler, “Erman başkan sen bizim gururumuzsun”, “Gençlik burada, örgüt burada”, “İşte örgüt işte başkan” sloganlarıyla genç Uzun’u adeta bağrına bastı. Örgüt buluşmasında Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin ve belediye başkan aday adayları da hazır bulundu. 

“BU BENİM İÇİN BÜYÜK BİR ONUR”

Kendisi için tarifsiz bir gurur olduğunu söyleyen Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, “Kıymetli yol arkadaşlarım, partimizin cefakar, vefakar örgütü, demokrasi, Cumhuriyet ve Atatürk sevdalısı, laikliğin kalesi, sevgili Narlıdereli hemşerilerim. Sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Öncelikle, kuruluşun ve kurtuluşun partisi Cumhuriyet Halk Partisi’nin gençlik kollarında yetişmiş, 32 yaşında genç bir evladına, bana, bu onurlu görevi layık gören başta Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel olmak üzere, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Parti Meclisi Üyelerimize, Milletvekillerimize ve örgütümüze sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. 

“TOPLUMCU BELEDİYECİLİĞİN ÖRNEĞİ OLACAĞIZ”

“İZMİR’İN BURÇLARINA PARTİMİZİN ALTI OKLU BAYRAĞINI DİKECEĞİZ”

Öte yandan konuşmasının ardından sahneye annesi Gülizar ve babası Binali Uzun’u davet eden Başkan Erman Uzun duygu dolu anlar yaşadı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir