‘Evrim Akın ile Ev Gezmesi’ Hakan Bilgin ve Çiğdem Bilgin’in evine konuk oldu!

Renkli kişiliği ve hoş sohbeti ile izleyicilerin beğenisini kazanan Evrim Akın, birbirinden ünlü isimlerin evlerini gezerek çok özel yaşantılarına tanık oluyor. Kanal D’nin, sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı Evrim Akın İle Ev Gezmesi, 18’nci bölümüyle ekrana geldi.

SON KONUK HAKAN- ÇİĞDEM BİLGİN ÇİFTİ!

Evrim Akın ile Ev Gezmesi, son bölümde Hakan Bilgin ve Çiğdem Bilgin çiftinin evine misafir oldu.

DUBLEKS EVLERİNİ ZEVKLE DÖŞEMİŞLER

Ataşehir’de sanat galerisini andıran bir sitede oturan mutlu çift dubleks evlerini izleyicilerle paylaştı. Uzun zamandır Anadolu yakasının en gözde ilçelerinden Ataşehir’de oturan ikili muhteşem evlerini büyük bir zevkle döşemiş.

SANAT GALERİSİNİ ANDIRIYOR

Ağırlıklı olarak Çiğdem Bilgin’in dekore ettiği evin antika mobilyaları dikkat çekiyor. Sanat galerisini andıran salonu tablo, çiçek ve aksesuarlar süslüyor.Büyük bir kullanım alanı olan salonda yemek masası için ayrı bir bölüm oluşturulmuş. Masasının etrafı ise aile büyüklerinin hatıralarıyla dolu.

KULLANIŞLI ALANIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Renkli objelerin yer aldığı evin mutfağı şık bir tasarıma sahip. Gri tonların hakim olduğu mutfak kullanışlı alanıyla dikkat çekiyor. Çiftin yatak odası oldukça şık ve sade. Duvarın bir bölümü çiçek motifli duvar kağıtlarıyla kaplanmış.

ÜST KATI OĞULLARINA AİT

Dubleks dairenin üst katı üniversite eğitimi için Almanya’ya giden oğulları Derin’e ait. Derin’in odasında kendi yaptığı objeler ve müzik enstrümanları yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir